1. LOGIN
  2. JOIN
휴의원
사마귀
티눈
무좀
내성발톱
면역력클리닉
치료사례
커뮤니티
닫기

온라인예약

페이지 정보

이름 :Jacquetta 연락처 : 진료시간 : 작성일 : 23-05-10 01:32

본문

Veri sorumlusu olarak Barçın Spor Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi için ("Şirket") çalışanların ve ilişki içinde olduğu diğer gerçek kişilere ait kişisel verilerin korunması en önemli öncelikler arasındadır. Herhangi bir siparişi kabul etmemiz ve daha sonra, bu siparişin ilgili teslimat adresinin nakliye hizmeti sağlayan bir kuruluşa veya kişiye ait olduğunu fark etmemiz durumunda, bu siparişi size e-posta veya telefon yoluyla bildirimde bulunarak iptal etme hakkımız olacaktır. Kişisel verilerin işlenmesi ve korunması konusunda yürürlükte bulunan ilgili kanuni düzenlemeler öncelikle uygulama alanı bulacak olup yürürlükte bulunan mevzuat ve Politika arasında uyumsuzluk bulunması durumunda, yürürlükteki mevzuatın uygulanacağı Şirket’imiz tarafından kabul edilmektedir. Şirket’imiz, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun ("KVKK") 12. maddesine uygun olarak; işlemekte olduğu kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini önlemek, kişisel verilere hukuka aykırı olarak erişilmesini önlemek ve kişisel verilerin muhafazasını sağlamak için uygun güvenlik düzeyini sağlamaya yönelik gerekli teknik ve idari tedbirleri almakta, bu kapsamda gerekli denetimleri yapmakta veya yaptırmaktadır. • Şirket’imiz, kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesinin önlenmesi, verilere hukuka aykırı olarak erişilmesinin engellenmesi ve verilerin hukuka uygun muhafazasının sağlanması konusunda kişisel verileri aktarmış olduğu iş ortakları ve tedarikçiler gibi veri işleyen kurumlar nezdinde farkındalıkları artırmaktadır. • Sağlık ve cinsel hayat dışındaki özel nitelikli kişisel veriler, kanunlarda açıkça öngörülmesi diğer bir ifade ile ilgili faaliyetin tabi olduğu kanunda kişisel verilerin işlenmesine ilişkin açıkça bir hüküm olması halinde veri sahibinin açık rızası aranmaksızın işlenebilecektir.

Şirket’imizin hukuki yükümlülüklerini yerine getirebilmesi için kişisel veri işlemenin zorunlu olması halinde veri sahibinin kişisel verileri işlenebilecektir. Türk Ceza Kanunu’nun 138. maddesinde, KVKK’nın 7. maddesinde ve Kişisel Verileri Koruma Kurumu tarafından yürürlüğe konulan "Kişisel Verilerin Silinmesi, Yok Edilmesi ve Anonimleştirilmesi Hakkında Yönetmelik" uyarınca, ilgili kanun hükümlerine uygun olarak işlenen kişisel veriler, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde Şirket’imizin politikalarına istinaden veya ilgili kişinin talebi üzerine silinir, yok edilir veya anonim hâle getirilir. Kişisel verisi işlenen ilgili kişiler, bu Politika’da belirtilen haklarına ilişkin taleplerini kimliklerini tespit edecek bilgi ve belgelerle ve aşağıda belirtilen yöntemlerle veya KVKK’nın belirlediği diğer yöntemlerle başvuru formunu doldurup imzalayarak Şirket’imize ücretsiz olarak iletebileceklerdir. Sitemdeki mail listesine girerseniz bu ve bunun gibi birçok bilgi veriyorum. Daha fazla bilgi için Gönderim Seçenekleri ve Saatleri, Planlı Teslimat ve Teslimattan Muaf Bölgeler adresini ziyaret edin. Bana göre, verdiğiniz bilgiler sınıflandırılmalı ve dersler olarak adlandırılmalıdır (yeni başlayanlar ve profesyoneller için) Makalelerinizin% 70'i yeni başlayanlar için bir kutuda. Bunu yapmamız koşuluyla, olayın neden olduğu gecikmelerden sorumlu olmayacağız, ancak önemli bir gecikme riski varsa, sözleşmeyi feshetmek ve ödemesini yaptığınız, ancak teslim almadığınız Ürün/Ürünler için geri ödeme almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlk defa lens takacağım için Doktoruma danışarak tavsiyesi üzerine Acuvue Oasys marka lens sipariş verdim.Ceren hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim siparişim 1 günde eksiksiz olarak tarafıma ulaştı.

Zaten kullandığım marka lensleri, bitmişti sipariş verdim. Uzun yıllardır buradan sipariş veriyorum çok memnunum, özenli paketleme ve hızlı kargo. Yıllardır internetten sipariş yapıyorum ama ilk defa bu kadar samimi ve bu kadar düzgün bir site ile karşılaştım. Uzun yıllardır sitenizden alışveriş yapıyorum, insan bir kere bile sorun yaşamaz mı? Her siparişimde güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğimi göstermiş oluyorsunuz. Yine bu süreçte tüketicilerin hayatları, koronavirüs krizinin etkisiyle çarpıcı bir şekilde değişti ve sosyal mesafe ve evden çalışma, WİNTECH Kapı Tokmağı ve UL Listelenen Yangına Dayanıklı Anma Kapı Görüntüleyici 3 5 inç 180 Derece Görüş Açısı 5-1 5 Yükseklik iş kıyafeti ve dış giyim gibi kategorilerdeki gereksinimleri evde devam eden bir yaşama uygun ev giyim modellerine kaydırdı. Baştan epey zorlandım takarken fakat taktıktan sonra dünyam değişti. İlk defa bu siteden sipariş ettiğimden başta tereddütle yaklaşmıştım fakat fiyatları ve teslimat hızı ile (1 günde Denizli'ye geldi) lens alışverişinde favorim oldu diyebilirim. Ayrıca internet üzerinden ilk defa lens sipariş ettim fakat gönül rahatlığıyla lens alınabilirmiş. Sipariş verme süremle toplam olarak 22 saat içerisinde ürün elime ulaştı. Örnek olarak Aliexpress'ten 10 dolarlık bir ürün sipariş ettiğinizi varsayalım.

Alışveriş esnasında outlet ürün alan insanların aklına; acaba bu ürün kalitesiz midir ya da bu ürün defolu mudur gibi sorular gelebilir. Eğer doğu yakasında iseniz yolunuz Daleware eyaletinden geçerse oradan alışveriş yapmanızı öneririm. Islaklık hissi bırakmayan kolay kuruyan modeller de daha rahat spor yapmanızı sağlar. Dropshipping, stok yönetimi, sipariş işleme ve nakliye maliyetleri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan satış yapmanıza olanak sağlar. 6s almak istiyorum 400-600 dolar arası nelere dikkat etmem gerek ? Gerçekten kargolama çok güzel ve kaliteli. Üründen ziyade sitenin ilgi alakası ve kargolama sürecinin tamamından çok memnun kaldım. İstanbul içi bile olsa bu hıza hayran kaldım. Zaten İngilizceyi bile zor anlıyorlar… Ben yaşadığım yerdeki optiğe sipariş verince bile bana 1 hafta sonra teslim ediyorlar. 2 Kutu lens ve 1 kutu solisyon siparişi verdim 08.04.2021 tarihinde verilen sipariş 1 gün sonra teslim edildi. 47 yaşındayım ilk defa lens kullanıyorum. Sadece uzak için yazdığı lens yakın sorunumuda çözdü. Lenscigo'ya abone olduğum için her üç ay da bir gelmesini sağlayacağım. Yurtdışına aktarım ancak (i) açık rızanızın bulunması; veya Kanunun aradığı işleme şartlarının bulunması koşuluyla (ii) verilerin aktarıldığı ülkede Kanunun aradığı yeterli korumanın bulunması; veya (iii) Yeterli korumanın bulunmaması durumunda Türkiye’deki ve ilgili yabancı ülkedeki veri sorumlularının yeterli bir korumayı yazılı olarak taahhüt etmeleri ve Kurulun izninin bulunması durumunda gerçekleşebilir.